• Polski
  • English
  • Deutsch

FAQ

questions

1. Czy mogę zamówić mniej niż 45 kostek z nadrukiem?
Nie. Minimalne zamówienie to 45 sztuk.

2. Dlaczego kostki są takie tanie?
Kostki są tak tanie ponieważ stajemy na głowie by obniżyć koszt ich produkcji zachowując najwyższa jakość materiałów, wykonania i druku. a dzięki odpowiednio dobranym wielkościom zamówień możemy obniżyć koszty specjalistycznego druku.

3. Jak mam złożyć zamówienie?
Na stronach serwisu znajdziesz w kilu miejscach przyciski „zamów teraz”. By złożyć zamówienie trzeba kliknąć w jeden z tych przycisków, co przeniesie Cię do formularza zamówienia. Należy go wypełnić, a następnie wysłać do nas. Na stronie formularza znajduje się również bardzo dokładna instrukcja jak go wypełnić. W razie kłopotów z zamówieniem prosimy kontaktować się z naszą z nami poprzez adres mailowy.

4. Czy mogę rozdzielić moje zamówienie na kilka kolorów lub grubości kostek?
Tak. W większości zespołów jest więcej niż jeden gitarzysta i nie wszyscy używają takich samych kostek. Dlatego możesz rozdzielić swoje zamówienie na maksymalnie 4 części i dla każdej z nich zdefiniować grubość i kolor kostki. Jednakże artwork oraz kolor tuszu musi pozostać bez zmian dla wszystkich zestawów na które się zdecydujesz.

5. Jak rozdzielić jedno zamówienie na kilka zestawów?
Możesz to bardzo prosto zrobić z wykorzystaniem naszego formularza zamówienia. Staraliśmy się by formularz zamówienia był intuicyjny w obsłudze, więc rozdzielenie zamówienia nie powinno Ci stworzyć problemu. W razie Problemów na stronie formularza znajduje się bardzo szczegółowa instrukcja jak go wypełnić.

6. Czy są jakieś inne kształty kostek niż te które są do wyboru na stronie?
Nie. Ale bardzo usilnie pracujemy nad tym by rozszerzyć naszą ofertę o kolejne kształty i materiały.

7. Jak mogę sprawdzić jakość Waszych kostek i nadruków?
Zamówić próbki.

8. Czy nadruki są trwałe?
Tak nadruki są trwałe, jednak tak jak w przypadku wszystkich kostek z czasem się ścierają. Niemniej stosujemy najlepsze farby i technologie dzięki którym jakość nadruku jest bardzo wysoka i jest on maksymalnie trwały. Ciągle doskonalimy nasze techniki z myślą o jak najwyższym poziomie zadowolenia naszych klientów.

9 . Jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia?
Zamówienia realizujemy w czasie maksymalnie 14 dni. W tym czasie kostki na pewno wylądują w twojej skrzynce pocztowej. Jest to jednak czas maksymalny, wiele zamówień jest gotowych i wysyłanych przed tym czasem.

10. Zapłaciłem wczoraj za zamówienie, czy mogę je anulować?
Przykro nam, ale anulowanie zamówień jest niemożliwe. Przygotowania do produkcji odpowiednich kostek ruszają zwykle tuż po otrzymaniu wpłaty, co powoduje że zamówienia cofnąć nie możemy.

11. Zamówiłem kostki, ale jeszcze za nie zapłaciłem. Czy mogę je anulować?
Jasne. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji będziemy wdzięczni za informacje – usprawni to naszą prace.

12. Czy mogę zamówić mniej niż 45 kostek z nadrukiem?
Niestety nie, minimalne zamówienie to ciągle 45 szt.

14. Czy można zamówić u Was kostki czyste, bez nadruku?
Nie sprzedajemy czystych kostek. Możesz kupić u nas tylko kostki z nadrukami.